Агентство цифрового маркетинга и продаж

Домінуючі Тенденції Інтернет-маркетингу, або куди привів рік

Час для прочитання: 6 хв

Знімаємо завісу таємниці майбутнього інтернет-маркетингу та SEO для власників бізнесу.

2016 рік був багатий на події для області маркетингу та рекламного співтовариства. Темпи технологічного розвитку дають імпульс новим маркетинговим стратегіям. Якщо ви бажаєте бути в грі, бути в тренді, потрібно невпинно слідувати незліченним новим можливостям, переосмислити свій бренд і працювати з вашими клієнтами по-новому, щоб йти в ногу з темпами змін.

1. Гаджети і мобільний маркетинг.

Мобільний маркетинг був головною темою протягом останніх кількох років, так як використання мобільного пристрою витісняє користування настільними пристроями. Телефони стають все більш функціональними, простіше у використанні, а також такі компанії, як Google, Apple, Facebook і тд створюють програми і гаджети, щоб краще обслуговувати користувачів мобільних пристроїв, з оновленнями, оптимізованими для мобільного маркету, відповідно. Переносні пристрої, такі як FitBit і смарт-годинник, також ростуть в популярності. Ці тенденції вже спонукали підприємства і організації до побудови та включенню в список маркетингових стратегій такі пристрої, які дозволяють використання на ходу, включаючи локальну оптимізацію. Це напрямок заслуговує більш пильної уваги до додатків і можливостей реклами на таких пристроях. І якщо говорити про тенденції розвитку і маркетингових хитрощі для пристроїв, таких iWatch, то слід в якості прикладу привести синхронізацію подій або розпродажів інтернет-магазину з календарем пристрою, який попередить Вас про початок падіння цін.

2. Персоналізація.

Онлайн світ затоплений, більш ніж коли-небудь, змістом, і в більшості випадків інформація м’яко кажучи виявляється «шлакової». Сотні нових стартапів, здається, з’являються щодня. Користувачам набридло отримувати і бачити одне і те ж знову і знову, і вони втомилися від відчуття, що ними маніпулюють за допомогою реклами. В результаті, з’являється «розумний» інтернет-маркетинг – технологічно та логістично настроювані обмеження для кожної персоналізації, намагаючись дати більш унікальний контент для кожного клієнта. Формами такого «розумного» маркетингу може бути інтерактивна функція, змінні форми контенту та індивідуальні рекомендації і переваги при відвідуванні.

3. App маркетинг.

Частково, завдяки зростаючій популярності мобільних пристроїв, додаток на основі маркетингу знаходиться на висхідної тенденції в 2016 році. Користувачі починають покладатися на додатки мало не більше, ніж вони покладаються на традиційні веб-сайти, а також, такі компанії як Google вже використовують ці нові можливості для власників бізнесу та розробників додатків. Наприклад, нещодавно Google випустила функцію, відому як додаток потокової передачі, що дозволяє користувачам отримувати доступ до унікальних функціональних можливостей програми в результатах пошуку, навіть якщо додаток не встановлені на вашому пристрої. Інші розробники додатків, слідуючи такому наприклад, впроваджують ці функції також широко, про що нам говорять пошукові запити, які яро пропонують завантажити Арр або спливаючі вікна вже безпосередньо на сайтах.

4. Багатоточковий маркетинг.

Прийняття рішень користувачем починають ставати більш складними. Великі дані інформації створюють парадокс вибору. Звичні алгоритми психології прийняття рішення змінилися у багатьох відношеннях. Вирішенням проблем з утриманням, на початку циклу покупки, стало використання більш різноманітних каналів і способів переконання, що охоплює більш широку мережу покупців. І саме оптимізація і простота стають ключем успішного вибору клієнта, а тут потрібні побудова нових маркетингових підходів на основі статистики та аналізу покупок кожного окремого продукту.

5. Посилення інтеграції.

Велика інтеграція стає необхідністю для просування продукції. Частина цього випливає зі зростаючою технологічної складності програм, дозволяючи розробникам програмного забезпечення відслідковувати безліч різних каналів і стратегій одночасно. Інша частина пов’язана з тим, що онлайн маркетингові стратегії стають все більш взаємозалежними, наприклад, що практично неможливо добитися успіху в SEO без оптимізації контенту сайту. Отже, фактори, що впливають на більшу інтеграцію кампанії, змушують інтернет-маркетолога перестати використовувати старі методи маркетингу як окремі стратегії. А замість цього застосовувати різні грані одного і того ж концептуального блоку.

6. Покупки.

Інтеграція платіжних систем, їх простота і захищеність роблять інтернет глобальної моментальної касою. Якщо в магазині, ми задумуємося над купівлею товару, то в мережі ми просто «натискаємо». Враховуючи цей факт, маркетолог повинен оптимізувати і спростити процес вибору покупки, показати переваги товару і дати його порівняння. Наприклад, більшість соціальних медіа-платформ створюють додаток для покупок у додатку створюють розділи для перевірки продуктів, їх опис і порівняння з аналогами. Покупки, інтегровані в пошукові системи, більш помітні і більш зручні. Це точно допоможе споживчому рішенням зупинити вибір на Вашому товарі. А маркетологам дає більше можливостей просування продукту до того, як користувачі потрапляють на відповідний веб-сайт.

7. Оголошення 2.0.

Рекламні технології пройшли довгий шлях. І поєднання старих способів з новими методами дають великі можливості. Маркетологи, аналізуючи свої рекламні кампанії більш ефективно, отримують колосальні результати. Наприклад, технологія метрики уваги створила революцію. Успіх рекламного оголошення розраховується шляхом вимірювання якісного досвіду користувача і це змушує його насправді дивитися відео (а не просто дозволити йому грати).
Можливості, що дозволяють використовувати старі методи в поєднанні з новими технологіями, породжують тенденцію до необхідності інтернет маркетингу. Деякі з них є технологією, які можна використовувати для більш широкого охоплення аудиторії, в той час як інші стратегічні підходи, які особливо сильні в сучасну епоху – виділяють ваш продукт для конкретної групи споживачів. Я настійно рекомендую вам розглянути питання про інтеграцію цих онлайнових маркетингових стратегій до ваших кампаній; не всі з них будуть мати відношення до Вашого бренду, і не все в кінцевому підсумку можуть бути ефективним саме для Вас, але всі їх варто розглядати для більш широкої маркетингової кампанії Вашого продукту.

Автор статті

Назар
Назар

Поділіться статею з друзями:

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на google
Google+
Поділитися на linkedin
LinkedIn
Поділитися на reddit
Reddit
Поділитися на skype
Skype
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на vk
Vkontakte
Поділитися на email
Email
Підпишіться на наш блог

та отримуйте актуальні новини і фішки в сфері інтернет-маркетингу

Схожі статті

Консультація

Заповніть форму і ми зв’яжемось з вами для обговорення вашого проекту, надамо вичерпну консультацію та порадимо, що найкраще підійде у вашій ситуації

Прорахунок вартості послуг

Заповніть форму нижче та ми зв’яжемось з вами для прорахунку вартості наших послуг

Дізнайтесь точну вартість розробки

Дайте відповідь на кілька питань

Прогноз результатів та бюджетів

Заповніть форму нижче та отримаєте прогноз результатів, які ми зможемо досягти у вашому бізнесі, а також прорахунок прорахунок бюджетів

Прорахунок результатів та план по SEO

Заповніть форму нижче та отримаєте прогноз результатів, які ми зможемо досягти у вашому бізнесі та план робіт на 6 міс!

Аудит сайту

Заповніть форму нижче для замовлення безкоштовного аудиту сайту

Індивідуальний план по SEO

Заповніть форму нижче та отримаєте план складений індивідуально під ваш бізнес