Агентство цифрового маркетинга и продаж

Інтернет-маркетинг проти офлайн-реклами: Куди інвестувати?

Час для прочитання: 4 хв

Коли справа доходить до вашого маркетингового бюджету, ви хочете зробити максимальну віддачу від кожної витраченої гривні. Деякі бізнеси можуть мати менший бюджет, ніж інші, тому важливо проаналізувати, в які канали найвигідніше на початку інвестувати, щоб отримати найкращі результати.
Протягом досить тривалого часу маркетологи дискутують з приводу цифрової та друкованої реклами, адже обидва варіанти мають свої переваги і недоліки. Однак для компаній, що працюють в умовах обмеженого бюджету, важко заперечувати той факт, що вартість створення якісного ліда, а також певного впливу бренду, в цифровій рекламі набагато менша, ніж в друкованій.

Друкована реклама проти цифрової

Перш ніж ми перейдемо до глибокого аналізу різних каналів, дозвольте уточнити, що коли ми говоримо про друковану рекламу, то маємо на увазі суто журнали та рекламні щити. Щодо цифрового маркетингу, то мається на увазі реклама в пошукових системах, соціальних медіа та email-маркетинг. В нашому дослідженні ми розглядаємо вартість залучення, а не кліку чи фактичного ліда, і якою є ця вартість в друкованій та цифровій рекламі.

Як відомо, майже кожна компанія знаходиться онлайн і починає брати участь в цифровому маркетингу прямо зараз, адже там легше націлення, а бар’єр входу на цифровий ринок набагато нижчий, ніж для друкованої реклами. Для компаній, які працюють в умовах обмеженого бюджету, цифрові варіанти є одним із способів для компанії, щоб створити основу для подальшого маркетингу, в той час як друк може дати більше з точки зору брендінгу.

Друкована реклама

Друк рекламних оголошень може бути надзвичайно корисним для компанії, особливо якщо це робиться послідовно і  належним чином цілеспрямовано. Це не означає, що ви просто опублікувались один раз в журналі з великим ім’ям, це довгострокова гра. При перегляді декількох різних журналів, оголошення на всю сторінку  може коштувати $ 20,000- $ 300,000. З різним числом циркуляції, середня ціна за тисячу показів становить $ 140-$ 1300.

Важливо враховувати, що кількість журналів в даному обігу не слід прирівнювати до числа людей, які мають намір побачити ваше оголошення. Оскільки не всі журнали розкуплять, багато які з них залишаться на стендах до наступного тиражу.

Цифрова реклама

Переглядаючи цифрові оголошення власних акаунтів, а також деяких наших клієнтів, CPM може варіювати від $ 2.00 до $ 12.00. Це великий розрив, який важко не помітити. За допомогою пошукових кампаній, ви можете налаштувати їх націлення на конкретну аудиторію і вносити зміни в будь-який час. Якщо ви бачите, що вони діють у ваших даних потрібним чином, ви можете внести зміни, аби покращити або ж переробити  на свій розсуд.

Ще більш цікавим є той факт, що для деяких цифрових маркетингових каналів, ваша ціна за тисячу показів може бути безкоштовною. Реклама в медійній мережі, наприклад, стягує плату за клік замість CPM. В цілому, якщо ви бажаєте використати по максимуму маркетинговий бюджет, обирайте інтернет-маркетинг.

Аналітика

Для компаній, які мають бюджет і ресурси, щоб витрачати гроші на друк реклами, це прекрасна форма брендингу. Проте, якщо у вас є невеликий бюджет і ви досі шукаєте друковані медіа для рекламування, розгляньте дрібні видання, домагаючись правильного виходу для вашого бізнесу. Водночас відомі видання- це чудово, але вони не завжди є виправданими для вашого бренду. Винятком в цій ситуації будуть спеціалізовані видання, які створені для конкретного виду діяльності.З точки зору аналітики та статистичних показників онлайн реклама набагато випереджає можливості офлайн реклами.

Докладна аналітика, яка приходить з інтернет-маркетингу дозволяє відслідковувати вплив ваших оголошень, і дати вам уявлення, щоб створити ті, які будуть найбільш ефективні для вашого бізнесу. Замість того, щоб чекати до наступного видання журналів, ви можете внести зміни, коли захочете.

В будь-якому разі важливо зрозуміти, що коли справа доходить до брендингу, потрібно бути всюди. При затратах для друкованої реклами вашого бізнесу все ж необхідна цифрова її підтримка. Присутність в інтернеті має важливе значення для бізнесу, щоб вижити в сучасному світі. Коли ці два канали працюють разом, ви матимете дуже сильну і успішну маркетингову кампанію.

Автор статті

Назар
Назар

Поділіться статею з друзями:

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на google
Google+
Поділитися на linkedin
LinkedIn
Поділитися на reddit
Reddit
Поділитися на skype
Skype
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
Поділитися на vk
Vkontakte
Поділитися на email
Email
Підпишіться на наш блог

та отримуйте актуальні новини і фішки в сфері інтернет-маркетингу

Схожі статті

Консультація

Заповніть форму і ми зв’яжемось з вами для обговорення вашого проекту, надамо вичерпну консультацію та порадимо, що найкраще підійде у вашій ситуації

Прорахунок вартості послуг

Заповніть форму нижче та ми зв’яжемось з вами для прорахунку вартості наших послуг

Дізнайтесь точну вартість розробки

Дайте відповідь на кілька питань

Прогноз результатів та бюджетів

Заповніть форму нижче та отримаєте прогноз результатів, які ми зможемо досягти у вашому бізнесі, а також прорахунок прорахунок бюджетів

Прорахунок результатів та план по SEO

Заповніть форму нижче та отримаєте прогноз результатів, які ми зможемо досягти у вашому бізнесі та план робіт на 6 міс!

Аудит сайту

Заповніть форму нижче для замовлення безкоштовного аудиту сайту

Індивідуальний план по SEO

Заповніть форму нижче та отримаєте план складений індивідуально під ваш бізнес