Створення сайтів для бізнесу
з метою залучення клієнтів

Працюємо з різними типами сайтів та сферами діяльності

Ми - партнер Google

в сфері розробки сайтів, інтернет маркетингу та контекстної реклами

Звертаючись до нас Ви знаєте, що наша робота відповідає найвищим стандартам, які щодня перевіряються компанією Google

Типи сайтів, які ми розробляємо

Простенький сайт для невеличкої компанії або стартапу з загальною інформацією, переліком послуг та контактами

Термін розробки: 

1-14 днів 

Термін розробки: 

3-20 днів 

Розгорнутий сайт для компанії з деталізованою інформацією про послуги та додатковим функціоналом

Термін розробки: 

20-40 днів 

Розгорнутий сайт компанії з наявністю каталогу продукції без можливості онлайн замовлення та оплати

Термін розробки: 

14-40 днів 

Онлайн платформа для продаж з наявністю переліку товарів, їх цін, корзини, елементів оформлення замовлення, оплати і тд.

Термін розробки: 

20-40 днів 

Дайте відповідь на кілька запитань, щоб дізнатись точну вартість розробки сайту

Дізнатись вартість

Для чого саме Вам потрібен сайт?

Натисніть нижче на ціль та дайте відповідь на кілька питань, щоб ми зрозуміли Ваші потреби

Залучення нових клієнтів

Обслуговування постійних клієнтів

Прямі продажі

Інформування

Брендинг

Інше

Як ми зробимо ваш сайт ідеальним?

Максимально зануримося в проект і розробимо прототип

Задаємо Вам більше 100 запитань перед розробкою, щоб повністю зрозуміти потреби Ваших клієнтів. Складаємо ідеальну структуру сайту, щоб максимізувати його ефективність.

Консультація

Ваш сайт буде мати ідеальну адаптивність під всі пристрої

Адаптовуємо сайт під усі можливі типи пристроїв, щоб він виглядав гармонійно та не втратив своєї функціональності на невеликих екранах.

Консультація

Розробимо для сайту інтуїтивно зрозумілий і продуманий маркетинг

Слідкуємо за тенденціями та маркетинговими дослідженнями, щоб Ваш сайт був завжди актуальним з точки зору маркетингу. Простий ненав’язливий підхід завжди буде ефективніший аніж прямі продажі.

Консультація

Використаємо новітні технології в програмуванні

Використовуємо найактуальніші технології у програмуванні сайтів, створюємо ефектні анімації та оптимізуємо швидкість завантаження. Сайт розроблений нами буде актуальним технічно дуже довго.

Консультація

Дайте відповідь на кілька запитань, щоб дізнатись точну вартість розробки сайту

Дізнатися вартість

Пошуковий маркетинг та подальша підтримка

Ми займаємось комплексною підтримкою бізнесу в інтернеті.
Під час розробки сайту ми вже враховуємо можливі подальші кроки у просуванні та рекламі та розробляємо стратегію просування на ринку.
Таким чином ми готові гарантувати результат, так як займаємось Вами комплексно.

Консультація

Маємо успішний досвід у таких сферах:

Як і у всіх, у Вас, напевно, багато запитань

Просто залиште свій номер телефону у формі нижче і отримайте компетентну відповідь на всі запитання

[]
1 Step 1
Введіть номер телефонуyour full name
Previous
Next

Останні роботи наших дизайнерів:

Кілька відгуків наших клієнтів

Костянтин Розовенко

Маркетолог компанії УкрЗахідпостач

“Співпраця з компанією LIRA Marketing почалася давно і була завжди плідною. На всі наши ідеї в розробках нових напрямків менеджмент LIRA завжди ставився з ентузіазмом. Чіткі умови та технічні завдання не обов’язкові хоча і важливі, просто дружнє ставлення до клієнта та постійний діалог, допомагає плідно працювати. Нові досліди на контексті, тісна співпраця з SEO маркетологом нашою фірми, додали великий прихід відвідувачів сайту, що позитивно склалося на прирості конверсії. Так, не має можливості в кризові та форс мажорні моменти, зв’язатися з кимсь з керівництва або менеджером в святкові та вихідні дні. Але любі проблеми вирішуються майже миттєво. Маю надію що кризовий телефон для клієнтів буде скоро. Будемо і на далі тісно співпрацювати з цією фірмою”.

Олександр Москалюк

Директор компанії “Ведмедик”

“Якщо розглянути статистику продажу в будь-якій сфері за 2015 рік то ми помітимо дуже низькі та малообіцяючі цифри. Проте мого інтернет-магазину ці проблеми не доторкнулися, з тієї причини, що я довірив свій сайт професіоналам реклами. Я працюю з LIRA MARKETING вже тривалий час і цілком задоволений роботою цієї компанії. По-перше ефективне налаштування реклами призвело до значних продажів при мінімальних затратах на рекламний бюджет. По-друге за кожним клієнтом закріплений персональний менеджер, який завжди готовий відповісти на всі питання, а отже є кваліфікованим спеціалістом. По третє ця компанія надає свої послуги за адекватними цінами ніж їх конкуренти і при тому надають їх якісно. Скористатися їх послугами може як новий інтернет-магазин, так і магазин, який вже давно на ринку. Не один мій знайомий скористався послугами LIRA MARKETING та був задоволений результатами. Тільки з LIRA MARKETING ви зможете вивести свій бізнес на новий рівень. Беззаперечно РЕКОМЕНДУЮ!”

Тетяна Дяків

Директор команії “Бест друк”

“Дуже задоволена Вашою роботою. Кінцевою метою мого звернення було отримали клієнтів на сайт, яким потрібна поліграфічна продукція, та зробити витрати на рекламу ефективними. З завданням справились на відмінно! Налаштували, підказали, допомогли. Дякую Вам та раджу Вас своїм партнерам”.

Каріна Курай

Маркетолог компанії “Зоопалітра”

“Команда справжніх професіоналів, відповідальних та компетентних у своїй справі. Надзвичайно приємна співпраця, своєчасна допомога по будь-якому питанню, відповідальний та серйозний підхід до виконання поставлених завдань.”.

Андрій Бень

Директор компанії “Beautybiz Україна”

“Я – директор магазину обладнання та меблів для салонів краси “Б’ЮТІ” м.Львів. Дуже добре, що я познайомився із спеціалістами компанії LIRA, які розробили мені чудовий сайт і налаштували контекстну рекламу. Результат проявився через місяць – збільшення клієнтів і розміру продажів відповідно. Рекомендую LIRA тим, хто хоче вести ефективно свій бізнес.”

Юрій Слепко

Директор компанії “Kinsly Group”

“Спеціалісти з LIRA – це справжні професіонали в тому, як приводити клієнтів з інтернету. ROI на одну з компаній, яку нам налаштовувало складало 600%. вкладаєте 1000 грн. отримуєте 6 тис. Такі рекламні чудеса в вміють робити спеціалісти з компанії LIRA.”

Кряжева Аліна

Маркетолог школи англійської мови International House

“Послугами компанії Lira мarketing користуємося вже близько 3 років. Дуже задоволені компетентністю персоналу, вчасному виконанню усіх поставлених цілей. Ми дуже поважаємо прозорість та чесність працівників Lira marketing при сумісній роботі. Надзвичайно вдячні за допомогу при створенні та розкрутці найсучасного сайту, який відповідає усім нашим вимогам, а також за велику кількість нових студентів, завдяки новоствореному сайту та контекстній рекламі. Сподіваємось на подальшу продуктивну та приємну співпрацю.”.

Анастасія

Маркетолог компанії “Solovino”

“Наша команда “Solo Vino”благодарит команду Liramarketing за такую оперативную работу. Все было сделано на высшем уровне и с пониманием. Надеемся, что и в дальнейшем у нас будет такая же слаженая работа”.

Сілімір Ігор

Директор інтернет-магазину “Ендорфон”

“Выбирали партнера по контекстной рекламе очень щепетильно. Мы сами в прошлом студия web-дизайна и знаем что нам нужно. Сравнили коммерческие предложения от многих именитых студий. Остановились на предложении компании LIRA marketing. Основными преимуществами для нас были фиксированная цена поддержки в месяц, а не процент от бюджета, что гарантирует отсутствие желания слить побольше бюджета. А также возможность настроить компании так, чтобы цена клиента была на приемлемом для нас уровне. Порадовала оперативная настройка всех кампаний. Очень отзывчивый персонал, который моментально отвечал и помогал решить все возникшые вопросы. Мы очень довольны сотрудничеством с компанией LIRA marketing.”

І що далі?

Не маєте уявлення як проходить робота по розробці, що саме Вам підходить та з чого почати? Не хвилюйтеся! Отримайте безкоштовну консультацію нашого менеджера, він ненав’язливо дізнається всі Ваші потреби та все пояснить

[]
1 Step 1
Введіть номер телефонуyour full name
Previous
Next